Hakkımızda

ONURMEDYA Firması 16/06/16 tarihinde Onur BOZER tarafından kurulmuştur. (Onur BOZER’ le ilgili ayrıntılı bilgiler www.onurbozer.com ‘ da mevcuttur.) ONURMEDYA kuruluşu Medya & Organizasyon Hizmetleri üzerinedir. Verdiği hizmetler başlıca Medya Takibi, Reklamcılık, Konser ve Etkinlik Organizasyonudur.

Firmanın Kökeni Reklamcılık Tanıtım olmasından dolayı CASTİNG hizmetide vermektedir. (www.onurmedya.net/cast adresimizden inceleyebilirsiniz) Modellerimizi kendi firmalarımızın reklamlarında veya tanıtımlarında kullanılmak için oluşturulmuştur bunun dışında çözüm ortaklı çalışıtığımız firmalara CAST desteği verilebilmektedir.

ONURMEDYA Fotoğrafçılık Hizmetleri Reklamcılığın verdiği tanıtım filmleri ve fotoğraf çekimlerinden yola çıkılarak bu sektörede kendini göstermiştir. Düğün gibi anılarınızı ölümsüzleştirilmesinin farklı bir boyutudur Reklam Ajansıyla çalışmak, Fotoğrafçıların baktığı açıdan daha fazlasıyla bakıyoruz.

Kendimizi her alanlarımızda gün geçtikce dahada geliştiriyoruz. Öğrenmenin vakti zamanı olmamasından kasıt her geçen gün bilgilerimize bir yenisini ekliyoruz.

Bu kadar işin altından kalkmamızı sağlayan bir ekibimiz var bunlara Gizli Kahramanlar diye adlandırıyoruz. 😉

Projelerimiz ve Markalarımız

milasorganizasyon.com (tamamlandı)
muglalife.com (yapım aşamasında)
emlakmilas.com (yapım aşamasında)
gundemmilas.com (yapım aşamasında)

 

“Herzaman 1 Fazlası İçin Çalışın”

ONURMEDYA